RTK SPOL. s ro Rottnice nad Jizerou, ליסה הורה

תמונה להורדה בחינם ברזולוציה נמוכה יותר סימן מים לשימוש חופשי.

תוכל גם למצוא תמונות בכתובת מפות גוגל.

הורד תמונה

חברה RTK SPOL. s ro je výrobcem širokého sortimentu tkanin v šířích לעשות 160-200 ס"מ כמו זה יכול לעשות 10.710 nití. עוד roku 2012 jsou k dispozici široké stroje Vamatex כסף 360 s možností výroby tkanin לעשות šíře až לעשות 340 ס"מ.

Vsechny tkací stroje jjou vybaveny listovými stroji až do רשימת השמות רשימת הקבצים,,,,,,.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a to jak přírodní, tak syntetické. האם אתה יכול לעשות את זה?

Největší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí ox TX 7,4 v hmotnosti tkanin od 70 לעשות 150 g / m2. Vedle toho se ale dále vyrábí i rozličný sortiment středně těžkých tkaniny s hmotností až do 420 g / m2 a z přízí nejen bavlnářských, ale i přízí lněných, viskózových, syntetických, vlněných či směsových.

Firma RTK spol. s ro nabízí vedle produje rekných tkanin takin prodej tkanin bělených, barvených nebo jinak upravených, stejně tak i prodej kusových konfekčních výrobků (např., löžkovin, uten, plen apod). Tyto činnosti jsou zajišťovány v kooperaci s externími dodavateli.

Jedná se o výrobu zakázkovou, tzn. minální výrobní množství tkaniny na konkrétní zakázku je 2000m (není vytvářena vlastní kolekce výrobků).

Roční produkce dosahuje přes 2,2 miliony metrů, resp. 4 מיליוני מ2. Z toho vž než 80% je exportováno לעשות západních zemí a to ne nennáročnější klientelu.

מיין ויארבני של Rámcový výrobní:

  • Košiloviny (bez pestře tkané osnovy)
  • טכנאי ז 'פז פריז'י (טרוירה CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), včetně tkanin 100% lněných
  • Tkaniny pro dumánnost z bavlny, smeezí nebo lnu (ubrusoviny, damašky, utěrkoviny, vaflové zboží, prostěradloviny, apen pleny).
  • Různé další oděvní či nábytkové tkaniny
  • טכניקה tkaniny (stanovky, plachtoviny, tkaniny פרו tisk a)
  • Zajišťování barvení a úprav na tyto tkaniny vč. možnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

RTK, spol. s ro v rokytnici נאד Jizerou, je společnost, která navazuje na dlouholetou tradici textilní výroby v Rokytnici nad Jizerou. זיקלאדי פירמי ג 'ייק טוק מונו דאטובט רוד 1867. Vyráběly se zde vždy převážně bavlněné tkiny a ל hladké i žakárské, חם, אני אוהב את זה, אני אוהב את זה, אני אוהב את זה, אני אוהב את זה.

RTK SPOL. s ro Rokytnice, ליסה הורה

פו 2 světové válce byla firma jedním ze zodi národního podniku Seba np Podstatné změny nastaly po roce 1992, kdy byla firma zprivatizována. Byla tak zahájena nová etapa rozvoje firmy to a pod současným názvem RTK, spol. s ro Následně vstoupil minimitním podílem do firmy i zahraniční kapitál, kreý umožnil jak modernizaci strojního parku, tak i zabezpečení nových zakázek a naplnění strojních kapacit tkalcovny.

V této době došlo také k rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. מחיר מבוקש עכשיו כדי לראות תגובה שם משתמש התחבר / י אם יש לך חשבון, אנא שתף ​​את המאמר כדי לבדוק את שם הנכס. výměny rozvodů topení, na tkalcovně byly instalovány automatické klimatizační jednotky, zcela nové je vodní hospodářství apod.

Firma disponuje strojním zařízením, které zajišťuje výrobu staplových tkanin ve vysoké kvalitě a to se zaměřením na jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice lezí na severu Čech v západní části pohoří Krkonoš. יש לציין כי יש לך יותר מ 0 ז 0 ז 0 ז 0 ^ 1, V soukasnosti je již hlavně rekreačním, turistickým a sportovním centrem. V létě je אידיאלים východiskem pro horskou turistiku av zimě pak významným střediskem pro sjezdové i běžecké lyžování.

שיתוף
המתן בבקשה...

כל ההערות

לכתוב תגובה

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *